Pracujesz na umowie śmieciowej? Możemy pomóc!

Kontakty

Skontaktuj się z sekcją ZSP działającą najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, lub aktywną w Twojej branży.

Kontakt ogólny: info@zsp.net.pl

Sekcje lokalne Związku Syndykalistów Polski

Górny Śląsk
gornyslask@zsp.net.pl

Opole
opole@zsp.net.pl

Pracownicy Służby Zdrowia (Bielsko-Biała, Kraków)
sluzba-zdrowia@zsp.net.pl

Wielkopolska
szamotuly@zsp.net.pl

Wrocław
dolnyslask@zsp.net.pl
www: http://wroclaw.zsp.net.pl

Związek Wielobranżowy - Warszawa
warszawa@zsp.net.pl
Edukacja: edukacja@zsp.net.pl
Informatyka: informatyka@zsp.net.pl

Związek Pracowników Ziemi Łódzkiej - Bełchatów
Kontakt na adres ogólny info@zsp.net.pl
www: http://soli.zsp.net.pl

Kontakty regionalne

Łódzkie
lodz@zsp.net.pl

Małopolskie
krakow@zsp.net.pl

Pomorskie
gdynia@zsp.net.pl

Śląskie
cieszyn@zsp.net.pl

Kontakty w firmach

Sieć marketów Dino
dino@zsp.net.pl

Citibank
citibank@zsp.net.pl

Amazon
amazon@zsp.net.pl

Poczta Polska
poczta@zsp.net.pl

MarcPol
info@zsp.net.pl